Kalkulator ubezpieczenia OC Gefion Ubezpieczenia

 1. KALKULATOR UBEZPIECZENIA OC GEFION INSURANCE
 2. Wybierz rodzaj samochodu
 3. Czy pojazd posiada współwłaścicela
 4. Czy w ostatnim roku była szkoda z OC
 5. Czy w ostatnich 5 latach była szkoda z OC
 6. Ubezpieczenie Gefion NNW
 7. Wypełniając formularz kalkulator OC Gefion Insurance wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczeniowej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). wypełniając formularz akceptuję Regulamin oraz politykę prywatności
 

O firmie Gefion Ubezpieczenia

Towarzystwo ubezpieczeniowe Gefion Insurance  prowadzi sprzedaż polis na polskim rynku. Towarzystwo ubezpieczeń zdobywało swoje doświadczenie w innych krajach europejskich. W swojej ofercie posiada polisy ubezpieczeniowe zapewniające kompleksową ochronę Twojego samochodu. W momencie wysokich cen ubezpieczeń Gefion Insurance cieszy się opinią rzetelnego i taniego ubezpieczyciela. Wyłączna obsługą ubezpieczeń w Polsce zajmuje się firma Polins, która jest jego głównym przedstawicielem. Towarzystwo ubezpieczeniowe zapewnia ubezpieczenia dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw a także dla  dużych klientów korporacyjnych.

Kierowcy mogą skorzystać z propozycji ubezpieczenia Gefion w zakresie:

 • OC,
 • NNW
 • Autocasco,
 • Assistance.

OC w Gefion Insurance –  ubezpieczenie OC w dobrej cenie

Zakres Gefion ubezpieczenia OC samochodu w Gefion Insuranc  został zapisany w Ustawie z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych. Każde towarzystwo ubezpieczeniowe działające na terenie naszego kraju musi się do niej zastosować. Dotyczy to także firmy Gefion Insurance. Ceny ubezpieczenia OC są różne w innych towarzystwach ponieważ ustawa reguluje tylko jego zakres. Dlatego firma Polins ubezpieczenia może zaoferować tanie pakiety ubezpieczeniowe.

Assistance – pomoc na drodze w razie kolizji

W ramach obowiązkowego OC w Gefion Insurance otrzymasz gratis podstawowe ubezpieczenie assistance. Kierowca po kolizji dzwoniąc na Infolinię towarzystwa otrzyma pomoc  po kolizji lub wypadku ubezpieczonego samochodu. Limit holowania wynosi 50 km od miejsca, w którym samochód został uszkodzony. Zorganizowanie holowania i pokrycie kosztów odbędzie się do najbliższego warsztatu lub miejsca wskazanego przez właściciela w zakresie limitu holowania wskazanego na polisie. Z usług może skorzystać nie tylko właściciel samochody, ale też inny posiadacz ubezpieczonego auta. Ubezpieczenie Assistance wygasa wraz z zakończeniem polisy OC.

Gefion Autocasco –  ubezpieczenie od wszystkich ryzyk

Standardowe obowiązkowe ubezpieczenie OC może rozszerzyć o ubezpieczenie AC w Gefion Ubezpieczenia w zakresie All Risk inaczej mówiąc to  ochrona samochodu od  wszystkich ryzyk.Niestety nie otrzymasz odszkodowania w każdej sytuacji, towarzystwo może odmówić wypłaty odszkodowania w określonych przypadkach określonych w OWU czyli ogólnych warunkach ubezpieczenia. Wystąpienie każdego innego zdarzenia obejmowane jest ochroną ubezpieczeniową. Klient sam może zdecydować o sposobie likwidacji szkody na taki który jest dla niego bardziej korzystny. Wybierając ubezpieczenie AC w Gefion daje do wyboru dwie możliwości:

 • wariant warsztat – bezgotówkowe rozliczenie warsztatu z towarzystwem,
 • wariant kosztorys –poszkodowany otrzymuje gotówkę i sam naprawia uszkodzony samochód w własnym zakresie.

Zgłoszenie szkody Gefion Insurance – jak i gdzie zgłosić szkodę komunikacyjną

Szkodę komunikacyjną w Gefion Ubezpieczenia można zgłosić na dwa sposoby za pomocą infolinii oraz poprzez formularz internetowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu proces likwidacji szkody Gefion Ubezpieczenia niemu, jest sprany i prosty do zrealizowania dla każdego poszkodowanego. Procesem likwidacji szkody i wypłatą odszkodowania zajmuje się Polins  za pośrednictwem Crawford Polska Sp.z o.o. która ma swoją siedzibę w Warszawie.

Kalkulator ubezpieczenia OC Gefion Ubezpieczenia
19962 głosy, średnia: 4.99 (wynik: 99%)